Єдиний урок  «Рідне місто Новоселиця – найкраще місто на землі» #Новоселиці568

Новоселиця – місто прекрасне,

Позитивне, чудове й сучасне.

Тут я казково живу

Й сильно радію життю.

6 травня святкує свій День народження наша рідна Новоселиця. Саме тому в цей день у 8-Б класі відбувся єдиний урок на тему: «Рідне місто Новоселиця – найкраще місто на землі», метою якого було узагальнювати та розширювати знання учнів про місто, у якому вони живуть, формувати в дітей громадянську позицію, уміння брати на себе відповідальність за майбутнє свого міста, виховувати почуття патріотизму, любов до свого міста.

Під час уроку восьмикласники з цікавістю переглянули відеоролик про рідне місто, послухали історію його виникнення, пригадали прапор та герб Новоселичини, з захопленням розповідали про свої улюблені місця у рідній Новоселиці.

Відвідали меморіальну дошку воїнів, які вчилися в нашому ліцею та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

Новоселиця –  місто не дуже велике. Тут зростаємо я і ти . Але кращого міста у світі скажем прямо–  ніде не знайти!!! Ми не можем його не любити. Місту рідному вічно цвісти. Будем щиро за нього радіти. І у вільній Вкраїні рости! З Днем народження!!!

Класний керівник 8-Б класу: Одажіу Р.Г.