Україна – європейська держава

У рамках декади громадянської освіти з учнями 4-А класу Новоселицького ліцею  №1 була проведена подорож «Україна – європейська держава».

Мета заходу:  розширити знання дітей про нашу державу, вчити дітей усвідомлювати себе громадянином, патріотом України, висловлювати почуття гордості за свою Батьківщину, сприяти  усвідомленню місця України серед інших країн Європи.  Діти переглянули презентацію ,,Ми – українці, ми-європейці “, довідалися  цікаві факти про Україну. Це одна із найбільших держав Європи. Площа країни 604 кв.км , населення приблизно 44 млн., довжина кордону 7700 кілометрів.  Межує з 7 країнами, 4 з яких є членами ЄС. Це єдина країна Європи, яка має  так багато сусідів. Географічний центр Європи – село Ділове Рахівського району Закарпатської області. Учні показували на карті країни Європи, що межують з Україною та називали їх столиці, впізнавали прапори цих країн. Захоплюючим для здобувачів освіти була вікторина  «Цікава Європа».

Ми пишаємося тим, що Україна- не просто європейська держава.

Україна – це серце Європи

Класний керівник Світлана Волканеско