«Віртуальна подорож столицями європейських країн»

Основні цінності Європейської цивілізації це – громадянське суспільство, соціальна економіка, демократія, права людини.

У рамках декади громадянської освіти у 5-Б класі Новоселицького ліцею №1 відбулась виховна справа «Віртуальна подорож столицями європейських країн». Мета якої допомогти учням усвідомити важливість європейського об’єднання та історію виникнення дня Європи; ознайомити школярів із основними історичними місцями європейських країн; виховувати в учнів повагу до інших народів.

Під час виховної справи п’ятикласники дізналися про історію виникнення Дня Європи, що таке Європейський Союз, його гасло, валюту та Гімн. Переглянули відеоролик «Цікаві факти про країни Європи», опрацювали презентацію «Віртуальна подорож столицями європейських країн», а на закріплення отриманих знань, покращили свої знання з географії, за допомогою приголомшливої вікторини «Чи знаєш ти столиці країн Європи?».

Учні були активними, зацікавленими та кмітливими.

Оксана ПЕТРОВА, класний керівник 5-Б класу