Учні 2-Б класу Новоселицького ліцею №1 побували на екскурсії в природничому музеї Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Колекції зоологічного відділу музею мають виняткове наукове, історичне, культурне значення. До унікальних експонатів належить майже 19  тисяч екземплярів тварин, більшість яких зібрані з 1872 року. У 2004 р. зоологічні колекції ЧНУ віднесено до переліку наукових об’єктів, що становлять Національне надбання України.

Діти ознайомилися з різноманіттям тваринного світу усіх континентів нашої планети. Найбільше зацікавив унікальний експонат –  гігантський кістяк 27-метрового 100-тонного синього кита. Школярі захопливо слухали інформацію про китів, тропічних метеликів (Африки, Австралії, Південної Америки, Південно-Східної Азії, Зондських о-вів, Малайзії), а також  нільського крокодила, страусів, колібрі, зубрів. Другокласники отримали море вражень під час огляду інших цікавих експонатів.

Особливість вузівського музею полягає у тому, що музейна робота поєднується із освітньою, навчально-виховною, науково-дослідницькою роботою студентів.

Класний керівник Ірина Чебан