Міжнародний день миру

Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру. У нашій школі День миру — це важлива подія, яка нагадує кожному учню та вчителю про те, що мир починається з кожного з нас. Щороку ми проводимо різноманітні заходи, присвячені цьому дню: тематичні уроки, конкурси малюнків, флешмоби та символічні акції, де діти можуть висловити свої думки про мир.

З учнями 1-Б класу цьогоріч була проведена ранкова зустріч «День миру». Ранкова зустріч сприяє розвитку навичок говорити, слухати, розвиває словниковий запас. Діти розповіли, що таке мир у їхньому розумінні, вислухали думку інших та вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв. Усі учні розуміють цінність миру.

Нехай цей день нагадує нам усім про важливість миру та толерантності у нашому житті.

Класний керівник  Валерія Гуцуляк