#НПВБуковини2024 «Смаколики для захисників»

В рамках загальношкільного виховного проєкту «З Україною в серці» учні 2-А класу Новоселицького ліцею №1, розпочали свою роботу над класним проєктом з родинно-сімейного виховання.

А що може бути кращою формою роботи, як не спільна діяльність та взаємодопомога. Саме тому батьки та учні класу взяли участь в акції «Смаколики для захисників», під час якої зібрали солодкі подаруночки для наших захисників.

Також до класу було запрошено волонтерку Юліанну Ковальчук, яка розповіла про місію волонтерства і звернула увагу школярів на важливості нашої допомоги та підтримки для захисників. Саме пані Юліанні було передано зібрані смаколики, які вона вже зовсім скоро відправить нашим захисникам на три напрямки.

Сподіваємося, що всі передані смаколики допоможуть нашим воїнам набратися сил і  відбити ворога з нашої землі та принести країні мир.

Робимо все можливе, щоб підтримати нашу армію.

Разом ми нескорені! Вперед до перемоги!

Учні, батьки 2-А класу

та класний керівник: Крістіна КОЧЕРВЕЙ