В ОСЕРЕДКУ З ВИВЧЕННЯ ПРЕДМЕТУ “ЗАХИСТ УКРАЇНИ” СТАРТУВАВ ІІ СЕМЕСТР

Розпочали новий семестр в Осередку з вивчення предмету “Захист України”, що діє на базі Новоселицького ліцею №1 здобувачі освіти 11-х класів Новоселицького ліцею №1.

Одинадцятикласники продовжили опановувати навички, передбачені новою модельною програмою. Цього разу, при вивченні матеріалу з модуля “Військові технології та їх розвиток” учні та учениці більше дізналися про основи радіоелектронної боротьби, військові системи РЕР, РЕБ; продовжували вдосконалювати навички з основ пілотування виконуючи базові вправи на дронах.

Під час модуля “Стрілецька підготовка, основи дій та взаємодії в бою” дізнавалися про передачу інформації в умовах бойових дій, техніку переміщення у складі бойової групи, подолання інженерних загороджень.

Модуль “Інформаційна війна” розкрив учням поняття цілей та завдань OSINT, дав навички з верифікації джерел та візуального аналізу.

Під час вивчення модуля “Домедична допомога в умовах бою” одинадцятикласники вчилися оглядати постраждалого, перевіряти стан свідомості, оцінювати травми у тактичних умовах, контролювати кровотечі.

В ході модуля “Цивільне населення в кризових умовах” учні більше дізналися про властивості та ознаки застосування ядерної зброї, хімічної атаки, застосування бойових біологічних речовин та алгоритми дій цивільного населення в разі їх застосування.

Модуль “Планую майбутнє: особиста роль в обороні України” розкрив роль громадянського суспільства у формуванні обороноздатності і національної єдності, важливість громадського активізму в умовах воєнного часу. І це далеко не все…

Крім того, педагогаи Осередку започатковано благодійну акцію на підтримку військовослужбовців “#ОЗУдляЗСУ”, яка триватиме весь навчальний семестр, і до якої матимуть можливість долучитися всі учні та учениці, що отримують знання, уміння та навички на базі Осередку.

Переглядів: 27

Поділитися публікацією: