Подорож у минуле

Фото1550.jpgВ рамках загальношкільного проекту « Крок до зірок» учні 2-х класів побували на екскурсії в  музеї народної архітектури та побуту в м. Чернівці.

Мета  екскурсії  – це ознайомити дітей із умовами життя та побутом наших предків, традиціями та культурою.  Територія музею  – мальовнича ділянка площею 16 га поля і лісу. На 9 га відтворено дві сільські вулиці , які включають п’ять селянських садиб. Маленькі та охайні  хатинки вразили наших дітей. Все чисто, все до ладу,  охайно і тільки саме необхідне для проживання. І ще різні невідомі предмети, якими давно вже ніхто не користується. А в той час вони були необхідними у побуті. Сподобалися дітям і величні вітряки збудовані в xx cт. Вітряки є свідками нелегкої хліборобської праці і мудрості народних майстрів. Завершилась екскурсія відвідуванням Миколаївської церкви, зразок давніх храмових споруд. Працівники музею гарно зустріли школярів, в доступній формі розповіли про експонати.

Учні не тільки дізналися про минуле нашого народу, але і гарно відпочили на території музею. Сподіваємось, що після відвідування музею, наші діти, більше будуть проявляти поваги до  історії нашого народу, до талановитих людей , руками та розумом якого були створені прекрасні архітектурні пам’ятки. Тому що, хто забуває минуле, той не має майбутнього.

Класні керівники 2-х класів Новоселицької гімназії:

Волканеско С.І., Мельничук Л.І.