Проводимо канікули з користю

еп.jpg21 жовтня 2017 року учні 5-А класу Новоселицької гімназії разом з класним керівником Андрицькою Юлією Романівною побували у місті Чернівці. Спочатку відвідали художній музей, який вважається одним із семи чудес міста. Це також Проводимо канікули з користю
єдиний на Буковині музей мистецького профілю. Там учні побачили цінне зібрання регіонального українського малярства, старовинні релігійні книги, писанки та вишиванки. Також п’ятикласники побували в кіно і переглянули фільм «Геошторм». Після перегляду всі обговорювали, що може трапитися, якщо ми не будемо цінувати ресурси нашої планети та дбати про навколишнє середовище.
Чернівці – надзвичайно красиве місто, в ньому є багато незвіданого навіть для нас, дорослих. Вулиця О.Кобилянської як завжди вразила своєю красотою та шармом. А ще нас привабили піцерія, шоколадна майстерня, майстерня карамелі та кафе Jolly, де продають найсмачніше морозиво у Чернівцях!
Класний керівник Андрицька Юлія