Праця прикрашає людину

011120172538.jpgЯкщо ти хочеш більше мати,
Тоді працюй, працюй, мій брате,
І не жалій ні сил, ні рук,
До коли в грудях серця стук.
Генріх Акулов
… такими словами 01 листопада 2017 року розпочалася виховна справа з трудового та економічного виховання в формі рольової гри «Праця прикрашає людину» в рамках загальношкільного проекту «Крок до зірок» в 5-Б класі Новоселицької гімназії з метою розширити й поглибити знання учнів про професії людей, розвивати допитливість, творчу фантазію, винахідливість, вміння заощаджувати кошти, виховувати повагу і любов до людей праці, працелюбність. Важливим завданням школи є поєднання трудового виховання з розумовим, фізичним, естетичним, моральним вихованням.
Трудове виховання охоплює ті аспекти виховного процесу, де формують- ся трудові дії, виробничі відносини, вивчаються знаряддя праці і способи їх використання. Праця в процесі виховання є й провідним фактором розвитку особистості, і засобом творчого освоєння світу, набуття досвіду доступної та посильної трудової діяльності різноманітних сферах праці. Детальніше “Праця прикрашає людину”