«Толерантність у кожному з нас»

IMG_2366.JPGТолерантність… Сьогодні це слово вже не  сприймається як заморська дивина. Воно отримало прописку і в нашій мові, і в нашій свідомості. Поняття “толерантність” сьогодні трактується дуже різнопланово. Перш за все, це терпиме ставлення до іншого, несхожого на тебе, прийняття іншої людини, інших думок і поглядів. Толерантність (від лат. — терпіння) – можливість почути іншого, зрозуміти іншого. Це мистецтво жити поруч з несхожим, спосіб вирішення конфліктів, мистецтво цивілізованого компромісу, це здатність сприймати думки, що відрізняються від власних, а також — особливості поведінки (наприклад, терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, почуттів, ідей). Особливо актуальним стало це поняття для учнів 3-Б класу, оскільки у класі з’явилося троє нових учнів. Детальніше “«Толерантність у кожному з нас»”