Методичний практикум

IMG_2498-1024x768.jpg

Мистецтво та ІКТ

Методичний практикум провела для колег району вчитель образотворчого мистецтва Новоселицької гімназії Нонна Бальон. Представила один із  шляхів зацікавлення та розвитку творчих здібностей учнів – проектну діяльність на уроках образотворчого мистецтва, використання ІКТ.

Урок-проект «Рушник – душа народу» проходив у комп’ютерному класі – створювали композицію орнаменту для вишивки рушничка за допомогою онлайн-конструктора  Ornament UA. Особливість втому, що в орнаменті учасники практикуму зашифровували власні імена. А потім у програмі   PowerPoint створювали макет власного вишитого рушничка. Всі із задоволенням поринули у творчий процес, відчувши себе справжніми майстрам. На думку Бальон Н. переваги саме такого уроку в тому, що дітям конструктор полегшує виконання правил композиційної побудови орнаменту, надає можливість відчути себе творцями коду власного імені, а створені макети відразу можна  роздрукувати, оформивши краї рушничка торочками. Отже,  і завдання уроку  виконано – кожний представить власний проект рушничка, який потім можна втілити в реальний.

IMG_2496-1024x768.jpgIMG_2466-1024x768.jpgIMG_2456-1024x768.jpg