В гімназії провели “Конференцію партнерів”

17 грудня 2018 року учнів 5-11 класів, вчителів та кураторів Міжнародного проекту  “Крок за кроком до роздільного збору відходів” в м. Новоселиця об’єднала спільна робота в “Конференції партнерів” з проблеми “Вплив побутових відходів на навколишнє середовище, шляхи вирішення”. Метою конференції було:

дізнатися про причини утворення сміттєзвалищ

про негативний вплив побутових відходів

– визначити основні шляхи подолання кризової ситуації

розробити алгоритм дій для  вирішення проблеми щодо забруднення сміттям навколишнього середовища

Робота була досить цікавою, учасники конференції (модератор конференції – Дисар Я.В., тьютор 5-6 кл. – Басараба А.В., тьютор 7-8 кл. – Одажіу Р.Г., тьютор 9-11 кл. – Кірка С.В.) здійснювали покрокові дії для того, щоб генерувати спільні ідеї для покращення ситуації щодо накопичення побутових відходів. Якимець Артем Сергійович, координатор Міжнародного проекту, ознайомив присутніх із конкретними завданнями програми територіальної співпраці Молдова-Україна. Учні жваво спілкувалися, ставили змістовні запитання. Підсумовуючи роботу “Конференції партнерів ” був розроблений алгоритм дій для вирішення проблеми щодо зменшення кількості побутових відходів в м. Новоселиця.