Вітаємо переможців обласного етапу ХІІ Міжнародного екологічного конкурсу “Ось мій рідний край, ось мій рідний дім”

З метою пропаганди та впровадження здорового та екологічного способу життя, виховання гармонійно розвиненої особистості, заохочення до вирішення проблемних завдань та творчого мислення, підтримки всебічних здібностей дітей,  заохочення до використання інформаційних технологій при опрацюванні набутих знань, зростання віри дітей у власні сили, комунальний заклад «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» провів організаційну роботу по залученню вихованців навчальних закладів області до участі у ХІІ Міжнародному конкурсі еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім». На розгляд журі обласного заочного етапу Конкурсу було представлено 480 робіт учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів Чернівецької області.

За підсумками проведення обласного  етапу Конкурсу учні Новоселицької гімназії здобули 6 перемог:

1.Абсолютні переможці (І місце) у номінації «Моя серветка гаптована»:

– Скрипник Анна, учениця 6-А класу  (керівник – Гушила В.О.).

У номінації «Родинний герб»:

– Єфтеній Анастасія, учениця 8-А класу  (керівник – Одажіу Р.Г.);

2.Переможці (ІІ місце) у номінації «Моя серветка гаптована»:

– Якобуца Вікторія, учениця 8-А класу  (керівник – Одажіу Р.Г.);

У номінації «Родинний герб»:

– Колос Олександр, учень 4-В класу   (керівник – Сірякова О.В. );

– Швець Юліана, учениця 4-В класу   (керівник – Сірякова О.В.);

3. Лауреати (ІІІ місце) у номінації оповідання «Історія родинної пам’ятки (реліквії)»:

– Сніцарь Крістіна, учениця 7-А класу (керівник – Петрова О.Б.);

Вітаємо учнів гімназії за вагомі здобутки, бажаємо творчої наснаги та нових звершень!