Міжнародний день біорізноманіття

22 травня 2019 року в Україні відзначається Міжнародний день біорізноманіття за темою «Наше біорізноманіття, наша їжа, наше здоровʼя» . Для учнів  8-Б класу  був проведений World’s Largest Lesson(Найбільший урок у світі). 2015 року ООН оголосило 17 глобальних цілей і проблем сталого розвитку , із якими повиннна боротися кожна країна для їх вирішення. Однією із них є ціль 12 : відповідальне споживання. Представниці  AIECEKу а також ВМГО Фундації Регіональних Ініцатив (ФРІ) Томашик Ірина та Бернацька Уляна розповіли дітям про раціональне, правильне, корисне використання їжі. Учні брали участь у всіх конкурсах були дуже активні і вели цікаву  дискусію про збереження навколишнього середовища і всього світу в цілому.