Турнір – змагання, гра і пізнання.

В обласному етапі Турніру Юних Біологів збірна команда Новоселицькоі ОТГ та Новоселицького району “Діскавері” здобула почесне ІІІ місце. Новоселицьку гімназію представляла учениця 11 класу Афтімічук Катерина (керівник Дисар Я.В.). Турнір  – це змагання школярів у формі рольової гри, тому учні спробували себе і в якості доповідача, і опонента, і рецензента, що посприяло набуттю умінь розв’язувати складні біологічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях. Змагання були досить насиченими.

Передувала турніру клопітка підготовка: вирішення біологічних задач, побудова власної гіпотези, підготовка презентацій.  Адміністрація гімназії вітає Катерину із вдалим виступом, бажає нових перемог на науковій ниві!