Вітаємо призера конкурсу “Вчитель року – 2020”!

Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне – любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію – «сіяти розумне, добре, вічне». В зональному турі Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року – 2020” Новоселицьку гімназію в номінації “Початкова школа” представляла  талановита та творча вчителька Алтухова Ірина Іванівна. Проходячи всі етапи конкурсу, показала свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки. Напруженими були конкурсні дні, але Ірина Іванівна виступила гідно і здобула почесне ІІ місце. Адміністрація гімназії, педагогічний колектив, учні та батьки щиро вітають з перемогою! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить  радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у серцях  вихованців.