11 лютого 2020 року Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області  проведено виїзну  методичну студію для вчителів англійської мови закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської ОТГ. Свій методичний рівень підвищували вчителі англійської мови Новоселицької гімназії: Томулець І.П., Андрицька Ю.Р., Стецька О.М.  Учасники зустрічі, спільно з Світланою Куриш, завідуючою науково-методичного центру іноземних мов та міжнародних відносин ІППОЧО, опрацьовували тему “Формувальне оцінювання з іноземних мов у початковій школі. Учнівське мовне портфоліо. Учнівські лепбуки. Використання саморобок.” Після змістовного теоретичного блоку педагоги обмінювалися досвідом роботи з даної тематики під час практичної роботи.