Вітаємо з перемогою!

«Кожен урок з користю»

В Новоселицькій гімназії постійно впроваджуються бінарні уроки, оскільки вони є практичним відображенням інтегральної технології навчання і являє собою нестандартну форму  з реалізації міжпредметних зав’язків.  Це творчість двох педагогів, яка переростає у творчий процес учнів та формує в останніх креативну компетентність.

Провівши один з таких уроків у 5-В класі на тему: «Подорож екологічними стежинками. Перелітні птахи», наші вчителі  природознавства та математики Басараба А.В. та Ковдриш А.М.  вирішили взяти участь в обласному етапі Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів» і недарма. Рішенням журі Чернівецького  еколого-натуралістичного центру творчості учнівської молоді методична розробка педагогів здобула перемогу в номінації «Найкращий організатор біологічних свят». Адміністрація Новоселицької гімназії пишається своїми творчими та креактивними педагогами, бажає подальших перемог на вчительській ниві.

Дисар Я.В., заступник директора з НМР