Робоча нива була пов’язана лише із  школою, із дітьми та наукою.

Романович Олена Василівна

Народилася 21 вересня 1944 року, в с.Волоки Могилів-Подільського р-ну Вінницької області.

Батько Василь Іванович Каспров загинув навесні 1945 року у ВВВ та і не побачивши фотокартку своєї Оленочки.

Мати Нагорна Парасковія Максимівна в післявоєнний час здобула освіту бухгалтера, тому донечка була на вихованні бабусі та дідуся Нагорних, а також родини покійного батька у Могилеві. Закінчила початкову школу у селі Волоки, а далі у 1953 році разом із сім’єю (мати вдруге вийшла заміж) переїздить по направленні молодих спеціалістів для розвитку галузей на Буковину, в селі Путила.

Закінчує Путильську СШ відмінно серед молоді, солістка хору, спортсменка.

По закінченні вступає в Чернівецький Державний університет ім. Федьковича, на математичний факультет.

В 1965 році одружилася, чоловік Романович Іван Миколайович, відомий вже на Путильщині, молодий керуючий Сільськогосподарською технікою.

У шлюбі пара народила 3-х дітей Інну, Олександра та Аліну, які подарували їм 4-х онуків.

Першою, після Університету була середня школа в с.Кисилиці Путильського р-ну, куди Олена Василівна ходила 7 км. Майже щодня пішки, була вчителем математики і фізики. Далі була запрошена вчителювати в Путильську СШ, де відразу отримала кілька відповідальний посад класний керівник, вчитель та організатор.

В 1982 році сім’я Романович переїздять в м.Новоселиця.

Працює методистом Районного відділу освіти, інспектором шкіл району.

В 1980 році повертається до улюбленої справи-працює вчителем математики та креслення в Новоселицькій СШ №1.

Відмінник освіти України(Нагорода від 19.08.1997.) та заступник начальника відділу освіти.

Життя забрала хвороба на 62 році. Померла 25.07.2006 року.

Луник В.Д.