Правила безпеки – правила життя

Людина постійно перебуває у приховано небезпечному середовищі. Як зробити своє життя безпечним? Невже потрібно відмовитись від занять спортом, розваг, ніколи не користуватися електричними чи газовими приладами. Авжеж, ні! Невід’ємною частиною нашого життя має стати дотримання правил безпеки. Це допоможе захистити ваше здоров’я і життя, здоров’я і життя інших людей, зробить безпечним помешкання, робоче місце, довкілля.

З 19 по 23 жовтня 2020 року в Новоселицькій гімназії проведено Тиждень з безпеки життєдіяльності, у ході якого було ознайомлено учнів з комплексом заходів, спрямованих на збереження життя та здоров’я, а також, запобігання нещасних випадків у школі та за її межами; формування умінь і навичок чітко діяти у ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя; виховання та розвитку високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємовиручки.

Це виховні справи в онлайн-режимі:

• «Сам вдома».
  • Переглянули мультфільм «Корисні підказки.
  • «Безпека в умовах карантину».
  • Переглянули та обговорили відео «З чого починається безпека».
  • «Правила безпеки – правила життя»
  • Переглянули навчальний фільм служби порятунку 101 «Безпечні канікули – Пожежа».
  • «Правила поведінки з незнайомими предметами».

В онлайн-форматі проведено калейдоскоп малюнків «Безпека в умовах карантину».

Також було проведено інструктажі з техніки безпеки щодо дотримання правил безпечної поведінки з легкозаймистими та токсичними речовинами, вибухонебезпечними предметами, дотримання правил пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху, правил поведінки під час карантину, правила збирання та профілактика отруєння грибами.