«Успішних учнів вчать та виховують успішні вчителі»

Немає завдання більш благородного, ніж давати дітям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найвідповідальніша і найнеобхідніша для суспільства професія – Учитель. Успішних учнів вчать та виховують успішні вчителі. Тому і метою «Сертифікації 2020» є виявлення та заохочення вчителів з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання, новими освітніми технологіями, сприяють їх поширенню і діляться своїм педагогічним досвідом. Сертифікація є добровільною,  виявили бажання в ній взяти участь  троє педагогів, а саме: Оксана Вікторівна Сірякова, Ірина Іванівна Чебан, Ірина Іванівна Алтухова. Загалом, у сертифікації було три етапи. Цього року в першу чергу проводилось  незалежне тестування – «ЗНО для вчителів». Його проводив Український центр оцінювання якості освіти. Другим етапом було самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності шляхом заповнення відповідної анкети. І на третьому етапі, який пройшов нещодавно,  здійснювалось вивчення практичного досвіду, де були задіяні експерти з інших регіонів. На цьому етапі експерти вивчали практичний досвід учасників через:

– анкетування директора, його заступника та керівника методичного об’єднання;

– інтерв’ю з учасником сертифікації;

– розв’язування учасником сертифікації педагогічних ситуацій.

За наслідками кожного етапу, педагогинями були набрані високі бали.

Ще одну сходинку  пройдено! Результати пілотної сертифікації вчителів початкових класів 2020 будуть визначені 1-11 грудня, тож пишаємося і бажаємо успіхів нашим педагогам!

Шкільна родина Новоселицької гімназі

ї