«Творчий методичний тандем плекає переможців!»

З метою поліпшення науково-методичного забезпечення, підвищення якості позашкільної еколого-біологічної освіти учнівської молоді, розвитку творчого потенціалу педагогів, поширення інноваційних досягнень, передового педагогічного досвіду Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації був  проведений обласний  етап Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з екологонатуралістичного напряму позашкільної освіти. За рішенням журі у номінації «Дидактичні та практичні матеріали для проведення дослідницьких робіт»  Басараба Альона Вікторівна, вчитель біології та Ковдриш Аліна Михайлівна, вчитель математики Новоселицької гімназії здобули ІІ місце. У номінації «Проєкти, сценарії масових заходів для учнів із екологонатуралістичного напряму позашкільної освіти» Дисар Яна Валентинівна та Басараба Альона Вікторівна – вчителі біології Новоселицької гімназії здобули ІІ місце. Творчості немає меж! Цих слів сповна заслуговують педагоги, адже знаходяться в постійному русі інноваційних технологій, діляться своїм педагогічним досвідом з колегами, шукають нові стежини для мотивування учнів щодо вивчення природничих дисциплін. Адміністрація гімназії вітає вчителів з вагомим результатом в обласному конкурсі та бажає подальших нових перемог!