«Читання – ось найкраще навчання»

«Благословенна та ясна година коли Буквар бере

до рук дитина. Яка відповідальна мить!

З цього часу в житті дітей розпочинається

новий період, бо Буквар – це перша сходинка до знань».

«Читання – ось найкраще навчання» – стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. В актуальності їх переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини.

У понеділок у шкільній бібліотеці Новоселицької гімназії для учнів 1-Б класу відбувся незвичайний урок читання – «Урок АБВГҐДейки». Метою уроку було повторити та закріпити знання учнів про вивчені букви, збагатити словниковий запас; розвивати увагу, спостережливість, уяву, мислення та усне мовлення; виховувати доброзичливість та бережливе ставлення до книг. На свято завітала «Королева Книги» (Катерина Романюк, учениця 6-В класу), яка провела вікторину про вивчені літери. Також була присутня «Енциклопедія» (Анастасія Попович, учениця 6-В класу), вона ознайомила першокласників з словниками та енциклопедіями, з яких можна вичерпнути багато необхідного матеріалу та знайти відповіді на всі запитання. А «Цариця наук»(Романюк Надія, учениця 6-В класу) за допомогою жартівливих задач перевірила як добре діти вміють рахувати. Детальніше “«Читання – ось найкраще навчання»      “