Хто молодці? Ми – молодці!

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ VІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ТВОРЧИХ РОБІТ ШКОЛЯРІВ «ЛІТЕРАТУРНИЙ ВСЕСВІТ».

Конкурс щорічний і проводиться з метою стимулювання школярів щодо уяви, розвитку пам’яті, вміння самостійно аналізувати факти та вміло відображати свою думку про Космос та Всесвіт; розвитку зацікавленості учнів у поглибленому вивченні космічного простору за допомогою творчого та літературного спрямування, а також для підтримки творчого самовдосконалення учнівської молоді.

До Оргкомітету конкурсу було надіслано близько 390 робіт від школярів із різних областей України, таких як: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Хмельницька та Чернівецька. Детальніше “Хто молодці? Ми – молодці!”