Порядок дій у випадку загрози виникнення повені, паводка

Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварії на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин.

Унаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали.

Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка:

– уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв’язку з вами;

– зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та літнім людям; Детальніше “Порядок дій у випадку загрози виникнення повені, паводка”

Вітаємо призера обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року – 2021”!

Участь у конкурсах фахової майстерності  відкриває  для вчителя нові можливості та великі перспективи, стає ще однією сходинкою до вершини професійної майстерності, відкриває багато нових граней його педагогічного досвіду, стає школою самоствердження і самовираження. Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021»  в номінації «Математика» представляла творча вчителька Новоселицької гімназії, переможниця зонального туру,  Лютик Людмила Павлівна. У ході  змагань вчителька щедро ділилася із колегами своїми педагогічними здобутками, демонструвала нові педагогічні ідеї, креативність, творчий підхід. Педагоги, учні та батьки Новоселицької гімназії щиро вітають з почесним ІІІ місцем в  конкурсі! Нехай ніколи не зраджують Вам душевні сили, не вичерпуються запаси Вашого здоров’я, оптимізму, натхнення і професіоналізму. Бажаємо, хай успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці та особистому житті!