Олімпійський тиждень

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією нашої гімназії о стало проведення Олімпійського тижня до Дня фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 6 по 10 вересня. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму. Детальніше “Олімпійський тиждень”

«Наш друг – дорожній рух»

Щороку в  у Новоселицькій гімназії  проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі проводяться профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, класні керівники із залученням представників Управління Національної поліції провели  Єдиний урок  з правил безпечної поведінки на дорозі.