Урок Мужності «Жива історія»

На передодні дня захисника та захисниці України, який відзначається 14 жовтня, до нас, одинадцятикласників, завітав український воїн та патріот Шмідт Віктор Дмитрович. Наш захисник в 2014 році, коли почались бойові дії на території України, пішов добровольцем в АТО і протягом 2014-2015 років перебував на передовій зоні. На цьому Уроці Мужності учні дізналися, що спонукало його залишити звичайне життя та піти добровольцем в АТО, яким було перебування під час воєнних дій, хто підтримував та допомагав бійцям у непростий час, як ставилось місцеве населення до них та і загалом, які емоції пережили учасники бойових дій. В нашому класі навчається донька нашого героя. Ми всі неодмінно пишаємось людиною, яка самовіддано захищала нашу державу. Ми ще раз впевнились в тому, що герої живуть поряд!
Учні 11 класу та класний керівник Яна Дисар