День, коли маленькі школярики вступають у нашу велику шкільну родину обов’язково буває в житті кожної людини.  З цього дня ми з учнями 1-А класу почали мандрувати країною Знань, збираючи усе, що вона нам подарує.  Робили перші кроки на шляху до знань. Почали працювати над проектом „Школа – наш дім, ми господарі в нім”. Метою  було дати уявлення про школу, формувати у них інтерес до знань, прагнення їх здобувати,  бажання працювати творчо, сприяти вихованню почуття любові до школи, як до рідної домівки. В рамках проєкту «Крок до зірок» в 1-А класі цікаво та весело   пройшла виставка малюнків «Моя рідна школа». Під час роботи над проєктом учні 1-А класу ознайомились з історією виникнення шкіл, з цікавими фактами про школу, вивчили правила поведінки учнів у школі. По закінченню діти зрозуміли, що у школі з’явилися нові друзі, з якими вони ділитимуть свої радощі й сумніви, перемоги й невдачі, будуть вчитися разом робити гарні справи.

Класний керівник: Ельвіра Куті