Успішне оволодіння знаннями в початковій школі неможливе без інтересу дітей до навчання. Як відомо, основна форма навчання в школі — урок. Проте, актуальним є проведення позаурочних заходів, покликаних систематизувати й поглиблювати знання школярів. Однією з форм такої роботи і є олімпіада з предмета. Вона сприяє вихованню в дітей пізнавального інтересу та допомагає визначити їхній рівень знань.Олімпіада — це і змагання, і свято. Учні першого ступеня освіти — найвдячніші слухачі й учасники навчального процесу, вони з ентузіазмом беруть участь у різних вікторинах і конкурсах, предметних олімпіадах. А завдання творчого вчителя — зацікавити предметом, навчити самостійно здобувати знання, логічно й нестандартно мислити.
Ми, учні 1- В класу, цього року прийшли до школи пізнавати та досліджувати навколишній світ, вивчати різні природні явища. Нам цікаво все: як росте травичка, чому листя восени опадає з дерев, як намалювати сову, як швидко навчитися рахувати!Нам вчителька розповіла про олімпіаду з математики на сайті ВСЕОСВІТА. Це не перша олімпіада за цей навчальний рік,але тут нове питання: що таке олімпіада саме з математики ? Цікаво було дізнатися і ми почали виконувати завдання. Які ми були задоволені, коли отримали дипломи за виконання завдань!
Це корисно навчатись та своєю працею заробляти відзнаки про складання самих перших тестів в нашому житті. Дякуємо, ВСЕОСВІТО, за надану можливість!
Класний керівник 1-В класу Алтухова Ірина іванівна