Тиждень превентивного виховання та формування здорового способу життя

Здоров’я – найвища цінність у житті, тому що тільки будучи здоровими ми можемо радіти тому, що у нас є, і прагнути досягти того, чого у нас поки немає. На жаль, усвідомлення цього приходить в зрілому віці – тоді, коли часом вже неможливо виправити свої помилки і шкодувати про несерйозне ставлення до свого здоров’я в дитинстві і юності вже пізно.

Популярність здорового способу життя зростає з кожним днем все більше та усе стрімкіше. Кожен хоче бути здоровим, відчувати силу та бадьорість не тільки свого духу, а й тіла.

Здоров’я – найбільша цінність, говорить народна мудрість. Це тому, що тільки за наявності здоров’я в людини є сили та наснага для справ, спілкування, творчості. Сучасне життя вимагає від нас бути активними, тому ми маємо турбуватися про своє здоров’я.

Відповідно до тематики тижня, який проходив в рамках загальношкільного проекту «Крок до зірок» з 02.04. по 05.04. 2019 року,  були проведені різнопланові заходи:

• загальногімназійна лінійка, присвячена відкриттю тижня;
  • радіолінійка “Модифіковані продукти – користь чи шкода”;
  • Інтерактивна гра: «Правила поведінки на дорозі» (учні 2-4 класів);
  • виставка малюнків «Безпека руху на велосипеді та мопеді» (учні 5-6 класів);
  • лекторій: «Правила користування газовими приладами» (учні 7-8 класів);
  • поширення буклетів: «Безпека в інтернеті» (учні 9-11 класів);
  • демонстрація відео роликів на плазмовому телевізорі в холі гімназії : «Азбука безпеки на дорозі», «Правила дорожнього руху»;
  • веселі старти – «У здоровому тілі – здоровий дух» (учні 7-8 класів);
  • підбиття підсумків.

Протягом тижня, учні активно приймали участь у всіх запланованих заходах.

Бажаємо здоров ‘я і доброго самопочуття!

Ви маєте змогу покращити своє здоров’я та фізичний розвиток!

Жодні ліки в світі не здатні замінити рух, а рух лікує від багатьох хвороб!

Класні керівники 8-х класів: Дисар Я.В., Одажіу Р.Г.