Вибір професії – справа не проста!

Кожній людині рано чи пізно доводиться вибирати – чим вона буде займатися в житті. Оскільки професійне орієнтування починається ще в школі – сьогодні необхідно допомогти та порадити у такому складному виборі. І не тільки випускникам .

Працюючи над профорієнтаційним вихованням, ми- учні 11 класу разом із шкільним бібліотекарем Лунік В.Д., підготували та провели виховний захід -«Світ професій» для 4 класу.

Різноманітні конкурси та вікторини неабияк сподобались активним четвертокласникам, які активно та вправно виконували всі завдання.

Ми вважаємо , що вибираючи професійний напрямок, важливо розуміти реальність здійснення своїх планів і амбіцій .Успіху досягає той, хто дивиться на життя відкритими очима. Для цього дуже важливо бути максимально поінформованим щодо обраної професії, постаратися, щоб відомості не були перекрученими і односторонніми.

Якщо при виборі професії молода людина врахує всі «підводні камені», то з нього виросте класний фахівець в будь-якій обраній області діяльності, саме цього ми бажаємо собі та майбутнім випускникам нашої гімназії.

Група «Інформатори », учні 11 класу.