Етикет спілкування

На початку ІІ навчального семестру учні 3-Б класу Новоселицької гімназії в рамках загальношкільного проекту «Крок до зірок»   працювати над  реалізацією власного класного проекту «Етикет спілкування».

Чимало причин, які викликали підвищений інтерес до проблем етикету спілкування, породило ХХ століття  .  Масові  переміщення людей, розвиток широких економічних, політичних, соціокультурних відносин між країнами та народами, що супроводжуються зростом національної самосвідомості, — все це різко підвищило вимоги до культури людських взаємовідносин. Інтерес до питань етикету спілкування, що зростає останнім часом, великою мірою пояснюється й новим осмисленням самого поняття спілкування як найважливішого фактора існування людини та суспільства. Ось і тому метою проекту було сформувати основи соціальної поведінки, етичних і моральних принципів та виховувати культуру поведінки спілкування в учнів між собою та у розмові з іншими.

Даний проект зацікавив учнів, дав  багато додаткових знань, які пригодяться дітям у майбутньому. Етикет розмови по телефону , правила спілкування між собою та багато цікавих тем було розглянуто під час роботи над проектом. Підсумком роботи над проектом  – свято «Мова – дивний скарб». На даному заході учні показали, як уміють працювати в групі і спілкуватися одне з одним, долали  важкі завдання, вибирали правильні рішення. Та пересвідчилися, яка багата і прекрасна українська мова, як багато в ній гарних і прекрасних слів,  які треба вживати у своєму мовленні.

Класний керівник 3-Б класу

Мельничук Л.І.