Землю красить сонце, а людину — праця.

З перших днів появи дитини на світ сім’я покликана готувати її до життя та практичної діяльності, в домашніх умовах забезпечити розумну організацію її життя, допомогти засвоїти позитивний досвід старших поколінь, набути власного досвіду поведінки й діяльності. Сім’я є природним середовищем первинної соціалізації дитини, джерелом її матеріальної та емоційної підтримки, засобом збереження і передання культурних цінностей від покоління до покоління.

У рамках загальношкільного проекту “Крок до зірок”  учні 2 – Б класу працювали над проектом “  Землю красить сонце,  а людину — праця.”.  Протягом січня – травня  провели ряд заходів .Вся робота була спрямована за такими напрямками:

-Місто маминих мрій (морально-етична бесіда).

– Острів маминих помічників (трудова діяльність

– Долина творчих сердець (творча година).

– Океан материнської любові (родинне свято)

Учасники  проекту розповідали про традиції своїх родин. Матері –майстрині  проводили майстер клас  з вишивки, бісероплетіння, випічки,  проводились  конкурси малюнків “Професії моїх батьків” ,  « Ким я мрію  стати» та  родинне свято  в якому  приймали  участь  діти та їх батьки.

Залучення дітей з самого раннього дитинства до сімейних традицій прищеплює їм важливість сім’ї і сімейних взаємин.

Класний  керівник   2-Б  класу           Л.П.Кодряну