Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

Щороку в гімназії  проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.

Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей.

До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучилися  працівники нашої школи, учні, батьки  – всі ті кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, класні керівники провели у перший  тиждень  вересня  урок  з правил безпечної поведінки на дорозі.

Також протягом вересня відбулися:

– виховні справи «Знай та вивчай правила дорожнього руху» на які були запрошені представники  Патрульної  поліції;

-конкурси малюнків «Правила дорожнього руху – твоя безпека»;

– тематичні диктанти «Безпечна дорога».

Місячник закінчився, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується,  адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

Ми переконані, що лише цілеспрямована виховна робота з профілактики дорожньо-транспортного травматизму допоможе вирішити таку гостру проблему сьогодення, як травмування дітей на автошляхах міста і за його межами.