“Іннагурація президента”

Сьогодні 27 вересня відбулася інавгурація президента, Шкільної дитячої громадської організації “Олімпія”. Безумовно, вибрати президента було складно, бо всі кандидати, показали не аби які лідерскі якості , представили чудові президентські програми. Та за кількістю голосів перемогла Афтімічук Катерина. Гідну посаду віце-президента посіла Мужичок Ксенія, заступник віце президента посів Злотеску Максим, секретар – Поштаріца Анастасія, голова центру з питань виховної роботи – Беженар Олександр, Голова комісії з питань спорту та охорони здоров я – Жук Максим, голова комісії з питань екології, туризму і краєзнавства – Чокобок Олена, голова комісії з питань правового забезпечення та соціального захисту – Миглей Олена, голова з питань партнерства та інформаційного забезпечення – Гуцуляк Марія, голова старостату – Врублевський Віталій.

Новий лідер школи представив свою команду та у своїй інавгураційній промові наголосила на важливості збереження шкільних традицій, пообіцяла завжди бути вірною шкільній родині, справедливо відстоювати інтереси школярів, особистим прикладом надихати їх на досягненнях у навчанні, примножувати добру славу школи, любити і шанувати Україну, своїх батьків, рідну шкільну родину.  Ми сподіваємося, що новий президент і його команда збережуть і примножать традиції учнівського самоврядування та школи. Адміністрація Новоселицької гімназії вітає Афтімічук Катерину.