Календарно-хліборобські обряди  та свята українського народу  осіннього циклу

Учні 4-Б класу разом з класним керівником Мельничук Л.І. працювали над проєктом  «Календарно-хліборобські обряди  та свята українського народу  осіннього періоду»

Мета даного проєкту : формувати уявлення про календар народних свят, поглибити знання учнів про народні свята різних циклів календарного року,  викликати в учнів інтерес до традицій українського народу у відзначенні свят; сприяти формуванню духовно багатої особистості; розвивати пам’ять, аналітичне мислення, творчу уяву; виховувати  шанобливе ставлення до традицій українського народу; виховувати почуття гордості за свій народ, любов до рідної мови. Робота була цікавою І плідною.

Багато цікавого і корисного учні дізналися про обрядові свята та традиції бо кожен українець має бути обізнаний з історією свого народу, мусить знати, як жили наші діди і прадіди  та, як будували собі ліпшу долю.  Школярі черпали інформацію з різних джерел, працювали  у бібліотеці, відвідали шкільний  музей.

Підсумком роботи – провели свято. На святі  кожна група  презентувала свої досягнення  .

Класний керівник:  Мельничук Л.І.