Вічний вчитель Василь Сухомлинський

З метою увічнення пам’яті видатного українського педагога-гуманіста В.О. Сухомлинського, вивчення його педагогічної спадщини та розкриття її значення для розвитку освіти, МО вчителями суспільно-гуманітарного циклу  Новоселицької гімназії проведена літературна студія: «В.О.Сухомлинський  про  значення   школи  в  системі   освіти».

Педагог від Бога. Борець за людське в людині. Заслужений учитель . Визнаний класик педагогіки. Знавець дитячих душ. Греки називають його українським Сократом. Епіграфом до життя великого гуманіста може слугувати назва однієї з його книг – «Серце віддаю дітям».

«Що було найголовнішим у моєму житті? Не роздумуючи, відповідаю: Любов до дітей» –  стала тезою для виступу  педагога : Пазяк Л. Г. «Історія одного життя. В. О.Сухомлинський».

Спогадами першої зустрічі з видатною людиною поділилась Бабій Г. І., яка розповіла про цікаві факти з життя Василя Сухомлинського.

На завершення учасники педагогічних читань переглянули  відеофільм «Василь Сухомлинський як особистість», мали змогу прислухатись до мудрих порад педагога.

 

Керівник МО суспільно-гуманітарного циклу:

Підлісна Н. О.