«Подорожуємо в часі»

Йому помагають.
Двері та віконця
Справно відчиняють

15 тиждень НУШ у першокласників Новоселицької гімназії проходив під назвою «Подорожуємо в часі» . Діти вчились орієнтуватись в часі, знаходити зв’язок між минулим та майбутнім, аналізували шкільне життя.
19.12.2019 учні 1-А класу Новоселицької гімназії відвідали шкільну бібліотеку, де гостинно їх зустріла творча група  5-В класу. Вони розповіли історію  про Святого Миколая, вірші про нього та легенди.  Першокласники здивувались, коли до них прийшов Святий Миколай, щоб побажати міцного здоров’я, щоб були слухняними на наступний рік. Він подарував цікаві книжечки для кожної дитини.
Це свято вчить кожного з нас бути милосердним та добрим.  Першокласники  також хочуть стати його помічниками і для своїх рідних розмалювали пряник у вигляді ялиночки. Такий солодкий подарунок обов’язково  порадує кожного.

Класний керівник                                           І.О.Унгурян

Шкільний бібліотекар                                   В.Д.Лунік