Новоселицькі гімназисти – серед переможців Всеукраїнського етапу Міжнародного конкурсу «Метелики – німий шедевр природи»!

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підбив підсумки Національного етапу XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи», що проходив у березні 2020 року.

Конкурс проводився у співпраці з Департаментом охорони здоров’я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету. Згідно з умовами проведення Конкурсу в ньому взяли участь учні І-VІIІ класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку з усіх областей України та міста Києва.

На підставі висновків журі Національного етапу конкурсу  переможцями Національного етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи» стали учні Новоселицької гімназії Новоселицької ОТГ:

В номінації «Один день з життя метелика» – мультфільм:
І місце – Жереблюк Сергій, учень 5-В класу (керівник: Ковдриш Аліна Михайлівна).

В номінації «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці» – вітраж:

ІІІ місце – Дмитрієва Ксенія, учениця 6-Бкласу (керівник: Одажіу Росіна Георгіївна).

Вітаємо наших переможців та їх керівників з гарним результатом, володарю першого місця бажаємо перемоги в Міжнародному етапі!