Вітаємо призерів Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україно!»

Згідно з планом всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2018 № 1292, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено « Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україно!». Метою конкурсу стали пошук та розкриття нових юних талантів; формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни, розвитку пізнавальної та творчої діяльності дітей; формування екологічної культури. За умовами конкурсу передбачено виявлення, популяризацію та пропаганду кращих робіт юних фотоаматорів, зокрема розміщення їх на сайті НЕНЦ, на сторінках науковохудожнього журналу для дітей та юнацтва «Паросток».

Конкурс проводився за трьома віковими категоріями: молодша група (7-10 років), середня група (11-14 років), старша група (15-18 років), та за наступними номінаціями: репортажний портрет («номінація ім. В. В. Мельничука»), пейзаж, жанрове фото, позажанрове фото та експериментальне фото (застосування програми AdobePhotoshop), натюрморт, живий світ (тварини, рослини, червонокнижні види нашого району), пам’ятки архітектури.

Приємно відзначити, що на підставі підсумкового рішення журі конкурсу, учні Новоселицької гімназіі гідно представили свій навчальний заклад.

• В номінації: «Жанрове фото»

Дипломом ІІ ступеня нагороджено – Купріна-Дубінського Данила, учня 4-Б класу (керівник: Дідух-Бойчук Т.Г.)

Назва роботи «Надвечір’я осінніх Карпат».

Назва роботи «Мрії збуваються».

• В номінація: «Пейзаж»

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено –Габу Даніїла, учня 7-Б класу (керівник: Дідух-Бойчук Т.Г.)

Назва роботи «Перший сніг на схилах Карпат».

• В номінація: «Живий світ»(Червонокнижні види рідного краю)

Дипломом ІІ ступеня нагороджено –Габу Даніїла, учня 7-Б класу (керівник: Дідух-Бойчук Т.Г.)

Назва роботи «Прекрасний світ Карпат».

Дипломом ІІ ступеня нагороджено –Трипадуш Дарію, ученицю 7-Б класу (керівник: Дідух-Бойчук Т.Г.)

Назва роботи «Давайте, поспілкуємося».

Дипломом ІІ ступеня нагороджено –Русой Еріку , ученицю 7-Б класу (керівник: Дідух-Бойчук Т.Г.)

Назва роботи «Мій дружок – цапок Васильок».

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено –Сирбу Ніколлету , ученицю 7-Б класу (керівник: Дідух-Бойчук Т.Г.)

Назва роботи «Тюльпанове розмаїття».

Бажаємо срібним та  бронзовим призерам творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, ще більших злетів.

І на завершення хочеться висловити слова подяки вчителю зарубіжної літератури – Дідух-Бойчук Тетяні Георгіївні за організацію та проведену з  учнями роботу в формуванні екологічної культури,  естетичного виховання. Саме такі конкурси навчають бути людяними, бережливими.

Щира подяка всім учасникам конкурсу та їхнім батькам за підтримку та розуміння важливості даної справи.