Перемога гімназиста у ІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин».

       Пізнання та творчість — це одні з головних чинників, під впливом яких здійснюється розвиток дитини. Всебічний розвиток, що є головною метою виховання, охоплює розумове, моральне, трудове, естетичне й фізичне виховання в їх нерозривному зв’язку, взаємозалежності та взаємозумовленості. Саме тому, учні Новоселицької гімназії є постійними учасниками різноманітних конкурсів.

    З метою розширення знання про проблему безпритульних тварин; розуміння відповідальності за домашніх улюбленців; усвідомлення необхідності захисту «братів наших менших»; ознайомлення з наслідками безвідповідального ставлення до тварин; удосконалення здібності обговорювати тему в різних формах творчого самовираження; розвитку здібностей розв’язання проблемних завдань та творчого мислення; створення умов для розвитку інтересів; підвищення дитячої віри в свої можливості; заохочення дітей до здорового суперництва учень 5-В класу взяв участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин».

Під керівництвом своїх вчителів — А.М.Ковдриш та А.В.Басараби учень склав  продовження оповідання «Погризені капці» та за результатами  Всеукраїнського етапу визначено переможця, що посів ІІІ місце у ІІІ Всеукраїнському конкурсі творчих робіт школярів «Гуманне ставлення до тварин» –  Нікітовича Адріана.

Адміністрація гімназії вітає  переможця та вчителів з високим результатом та бажає подальших успіхів!!!

 

Дисар Я.В., заступник директора з НМР Новоселицької гімназії