«Культура здорового способу життя у нових обставинах».

Першого вересня навчальний рік у Новоселицькій гімназії, зокрема  у 9-Б класі,  розпочався уроком у новому он-лайн форматі, під назвою «Культура здорового способу життя у нових обставинах». Мета уроку була поширити інформацію, стосовно нового захворювання серед учнів, виховати необхідність слідкувати за своєю гігієною та визначити необхідність дотримуватися всіх вимог карантину, проаналізувати причини та наслідки недотримання цих вимог. ознайомити з новими правилами поведінки в умовах карантину та пояснити їх; розвінчати міфи щодо COVID-19; ознайомити з правилами респіраторної гігієни; надати інформацію щодо психологічної допомоги за умови тривожного стану через пандемію та ознайомити з алгоритмом дій.

Учні переглянули відео «Запобігання коронавірусної інфекції», презентацію «Правда чи міф». Для засвоєння отриманих знань діти із задоволенням пограли у вікторину «Як навчатися в умовах карантину». На завершення учні створили «Маніфест здоров’я класу», який буде розташовано у класному куточку.

Класний керівник Н. Підлісна