«Здорова дитина-здорова країна!»

Сьогодні вся країна святкує День знань. Схвильовані та засмучені сучасними подіями, але урочисті, радісні і щасливі  учні 2 –Б класу вперше зустрілися після тривалої перерви на першому онлайн -уроці на тему: «Здорова дитина-здорова країна!» Зустріч відбулась незвично і дуже цікаво. Учні помандрували у віртуальну країну Нехворійко, де зустрілися з вірусом COVID-19 і дізналися як можна запобігти цьому захворюванню і яких правил треба дотримуватись. Діти переглянули презентацію та повчальний мультфільм «Супер-герої йдуть до школи», взяли участь у вікторині «Так чи ні».

Тож любі мої другоклашки, ростіть здорові і щасливі, будьте розумні і мудрі. Якщо зростатимуть здорові діти, то буде міцна нація і весь український народ. В добрий час і доброго вам здоров ̛я!

Класний керівник 2-Б класу: Сірякова О.В.