Дистанційне освітнє середовище впроваджено

Сьогодні весь світ перебуває в умовах необхідності працювати по-іншому. Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків. В умовах дистанційного навчання, коли вчителі й учні не можуть бути поруч, взаємодія між усіма учасниками освітнього процесу: адміністрацією школи, вчителями, учнями і батьками — набула особливої важливості.

З початку навчального року Новоселицька гімназія організувала дистанційне освітнє середовище з використанням цифрових технологій, використовуючи такі освітні платформи: ZOOM, «НаУрок», «Class time», «Гугл клас». Такий вид роботи дасть результати, лише якщо буде посильним для всіх учасників освітнього процесу. Тому, вчимося і діємо спільно!