Безпека руху – безпека життя

У рамках місячника профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!» в Новоселицькій гімназії було проведено Єдиний урок з безпеки руху «Знаю, вмію, врятую!», на якому учні могли не тільки дізнатися для себе щось нове, а й продемонстрували те, наскільки ж вони вже обізнані з правилами дорожнього руху. «Водії» та «Пішоходи» змагалися в знаннях з історії дорожнього руху, дорожніх знаків, були активними учасниками ситуативних завдань. Детальніше “Безпека руху – безпека життя”

Знаю, вмію, врятую!

Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя. Ми не можемо уявити свого життя без доріг, світлофорів, пішохідних переходів. Відстані між районами, установами, магазинами такі значні, що подолати їх можна тільки за допомогою транспорту. Отже , транспорт – наш вірний товариш! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї власної необдуманої поведінки. В рамках місячника « Увага ,  діти на дорозі!»  09 вересня 2020 року  в Новоселицькій гімназії  було проведено Єдиний урок «Знаю, вмію, врятую» в незвичному форматі – дистанційно.  Метою заходу було поглибити знання учнів про правила дорожнього руху та надання першої допомоги вразі ДТП, а також  повторити основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, водіїв, пасажирів.  В ході майстер-класу онлайн опанували техніку штучної вентиляції легень та непрямого масажу серця. Медична сестра гімназії показала майстер-клас з накладання бинтової пов’язки на голову – шапочка Гіппократа.   Проведені заходи допомогли сформувати в школярів пріоритет безпечного життя і вразі настання непередбачених ситуацій на дорозі, вміти врятувати життя.

Давайте будемо разом сприяти розумінню особистої відповідальності кожного з учасників дорожнього руху за безпеку на дорозі.