Документальні фільми компанії For-Post International Producer Center про війну на Сході України

«Луганський форпост» (2018)
Фільм про страшні події початку жорстокої агресії Росії проти України. Режисер та сценарист – Тарас Ткаченко.

«Висота 307.5» (2019)
Про героїчну оборону найважливішої у ході Дебальцівської кампанії висоти, коли невелика група бійців протистояла наступу ворожіх танків. Режисерка – Євгенія Цвєтанська, сценарій – Олександра Дріза.

«Вибір» (2019)
Драматична історія про українського адмірала Миколу Жибарєва та про вибір, від якого залежить доля окремої людини та цілої країни. Під час кримських подій 2014 року він разом із молодшим сином вирішили залишитись служити Україні. Натомість старший син перейшов на сторону ворога: виїхав до Росії та почав служити на російському флоті. Режисерка – Юлія Трібрат, сценарій – Лани Єрмакової та Федіра Янька.

«На схід» (2019)
Фільм про повсякденне життя і бойову діяльність воїнів різних родів військ в зоні бойових дій. Кілька разів на місяць Андрій сідає у потяг і їде на війну. Це подорож на фронт — Андрій везе танкістам і артилерії систему наведення, яку сам сконструював. Водночас — це подорож в минуле. Андрій, тоді звичайний цивільний хлопець, брав участь в обороні Луганського та Донецького літовищ. Був тяжко поранений, і боротьба за незалежність країни стала метою його життя. Але життя його навіки пов’язане з тією частиною нашої країни, куди він і прямує. Режисер та сценарист – Вадим Єрмоленко.

«Заміновані вірністю» (2017)
Бойовій вівчарці Баді довелось побувати на справжній війні. Це історія про відданість – людям та країні. Баді — провідник в історії її бойових побратимів — перших добровольців. У фільмі її сліди вестимуть глядача несподіваними стежками різних людських доль, що назавжди поєднані спільним болем та без вороття заміновані війною. Режисер – Юрій Ткаченко, сценарій – Яни Пономаренко.

«Одесити на Донбасі» (2017)
Про долі та світогляд тих мешканців Одеси, які добровільно потрапили на Донбас. Режисер – Олександр Авшаров, сценарій – Олександра Лірчука, Юлії Коршунової.

Саме з 10 по 16 жовтня 2019 року  у кінотеатрах п’яти українських міст — Києва («Блокбастер»), Львова (King Cross), Одеси (Котовського), Сум та Харкова — демонструвалися такі фільми:
«Луганський форпост» —
https://planetakino.ua/movies/luganskij-forpost/
• «Висота 307.5» —
https://planetakino.ua/movies/visota-3075/
• «Вибір» —
https://planetakino.ua/movies/vibir/
• «На схід» —
https://planetakino.ua/movies/na-shid/
• «Вибір» —
https://planetakino.ua/movies/vibir/
• «Заміновані вірністю» —
https://planetakino.ua/movies/zaminovani-virnistu/
• «Одесити на Донбасі» —
https://planetakino.ua/movies/odesiti-na-donbasi/

Усі стрічки створені за державної підтримки.