НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ СВОЇХ ПЕРЕМОЖЦІВ

В обласному конкурсі есе «Всі люди однаково важливі» дипломом 1 ступеня нагороджена Стаднійчук Софія, учениця 10 класу Новоселицької гімназії.

МОТИВАЦІЙНІ ПРИЗИ отримали:

Гуцуляк Марія, учениця 9-А класу Новоселицької гімназії

Єсипчук Олександра, учениця 9-А класу Новоселицької гімназії

Вітаємо!!!

В обласному конкурсі відеороликів «Всі люди однаково важливі» нагороджений грамотою учасника відеоконкурсу  за багатомовність та отримав приз глядацьких симпатій Штефанеса Крістіан, учень 6-В класу Новоселицької гімназії.

Вітаємо!!!

В обласному конкурсі відеороликів «Всі люди однаково важливі» дипломом ІІ ступеня нагороджена   Унгурян Катерина, учениця Новоселицької гімназії «Усі ми – різні, але рівні».

Вітаємо!!!

В обласному конкурсі відеороликів «Всі люди однаково важливі» дипломом 1 ступеня нагороджена   Штефанеса Анастасія, учениця 9-А класу Новоселицької гімназії «Всі люди однаково важливі»

НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ СВОЇХ ПЕРЕМОЖЦІВ

В обласному конкурсі відеороликів «Всі люди однаково важливі»