Шкільні методичні спільноти-запорука професійного зростання педагогів

Відповідно плану роботи Новоселицької гімназії з 23 по 27 листопада 2020 року проходили засідання шкільних методичних професійних спільнот. Спілкування проходило у форматі круглих столів з дотриманням протиепідеміологічних заходів. Вчителі суспільно-гуманітарного циклу розглянули питання щодо: забезпечення креативного розвитку особистості учасників освітнього процесу через інноватику змісту освіти; проблеми формування читацької компетентності учнів у контексті сучасного змісту шкільної літературної освіти; особливості індивідуальної роботи з обдарованими учнями з метою підвищення їх творчого потенціалу. Педагогами природничо-математичного циклу обговорено про адаптацію учнів 5-х класів до навчання у середній школі та організацію роботи з обдарованими учнями в умовах дистанційного навчання. Спільнота вчителів початкової ланки приділили увагу питанням розвитку соціальної компетентності  молодших  школярів та адаптації першокласників до шкільного колективу в умовах дистанційного навчання, відбувся обмін досвідом з теми «Ранкові зустрічі – спосіб соціалізації учнів в умовах дистанційного навчання».  В ході кожного з засідань було опрацьоване Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти та прийнято ряд методично-тематичних рекомендацій.