День Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І на сучасному етапі солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Це свято козацького бойового духу, української звитяги, національного війська нашої держави та усіх українців, які готові захищати честь і славу, свободу і суверенність рідної землі. З 01.12. – 04.12.2020 року до Дня Збройних Сил України у 5-11 класах Новоселицької гімназії проведені уроки мужності на тему: «На захисті рідної землі», «Українська армія – школа мужності» . Метою заходів  було ознайомити учнів з історією зародження війська на теренах української держави, сприяти поглибленню знань учнів з історії, літератури, розвивати розумові здібності, кмітливість і спритність. Виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння. Збереження народних звичаїв, традицій, свят.

З нагоди Дня Збройних Сил України ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів! Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!

Ми віримо, що скоро закінчиться ООС на Сході нашої неньки-України.

Миру, добра і процвітання нашій країні! Слава нашим захисникам! Слава Україні!